Trakų pusmaratonio virtualūs bėgimai vyks 2020 m. rugpjūčio 21 – 23 dienomis

Renginio rungtys:

1. pusmaratonis (21,097 km);

2. 10 km bėgimas;

3. 5 km bėgimas;

4. 1 km bėgimas.

 Visi dalyviai registruojasi internetinėje svetainėje – www.trakupusmaratonis.lt, virtualaus bėgimo registracija internetinėje svetainėje vyksta iki 2020 metų rugpjūčio 21 d. 24.00 val.

Dalyvis norintis įveikti nuotolį su dalyvio simboliniu numerių jį galės atsispausdinti savarankiškai - ČIA

Virtualaus pusmaratonio, 10 km, 5 km ir 1 km rungčių dalyviams nustatomas 15 eurų starto mokestis.

1. Laiką bėgimo dalyviai matuoja savarankiškai bėgdami savo pasirinktoje saugioje trasoje, naudodami bet kokią viešai ir laisvai prieinamą sporto programėle(pvz.: Strava, Nike Run Club, Garmin ir kitos), išmaniųjų laikrodžių  nuotraukos ir pan., svarbiausia, kad aiškiai būtų matomas įveiktas atstumas ir laikas.

2. Virtualių varžybų dalyviai savo asmeniniu rezultatu, nuotrauka privalo pasidalinti renginio įvykyje: https://www.facebook.com/events/442686756616526/

4. Rezultatai patvirtinami, tikslinami bei įtraukiami į protokolą iki rugpjūčio 25 dienos.

5. Jūsų pasiektas rezultatas bus viešai skelbiamas oficialiame varžybų protokole ir varžybų puslapyje, skiltyje „Rezultatai“.

Finišavus Trakų pusmaratonio virtualiose rungtyse ir pateiktus rezultatą, Jums Jūsų nurodytu paštu bus išsiųstas medalis. Dalyviai norintis gauti medalį paštu privalo užpildyti šią lentelę - SPAUSTI ČIA. Dalyvio medaliai bus atsiųsti iki rugsėjo 10 d.

 Norint pakeisti realią bėgimo rungtį į virtualią, dalyvis privalo sumokėti rungties 5 eurų rungties keitimo mokestį. Dalyviams kurie registravusiems nemokamai į 1 km rungtį ir norintis startuoti virtualioje rungtyje privalo registruotis iš naujo.

 PRIVATUMO POLITIKOS TAISYKLĖS

REGISTRACIJA

REZULTATAI